Služby

SEO analýza

Zanalyzujeme obsahovou stránku vašeho stávajícího webu a pokud chystáte úplně novou webovou prezentaci, poradíme s optimalizací pro webové vyhledávače.

Analýzy, texty a odkazy

Ukážeme vám, na která klíčová slova má smysl cílit v rámci vašeho webu a jakými způsoby se lépe umístíte ve výsledcích webových vyhledávačů. Připravíme pro tyto účely analýzu klíčových slov, úpravy obsahové části webu i odkazové možnosti. V případě zájmu budeme trendy dlouhodobě sledovat, analyzovat a pravidelně podporovat jednotlivá klíčová slova na základě aktuálních dat.

Analýzy, texty a odkazy

Ukážeme vám, na která klíčová slova má smysl cílit v rámci vašeho webu a jakými způsoby se lépe umístíte ve výsledcích webových vyhledávačů. Připravíme pro tyto účely analýzu klíčových slov, úpravy obsahové části webu i odkazové možnosti. V případě zájmu budeme trendy dlouhodobě sledovat, analyzovat a pravidelně podporovat jednotlivá klíčová slova na základě aktuálních dat

Jsme marketingová agentura
s kreativními a bystrými řešeními. Ozvěte se nám.

info@marwea.com

+420 606 780 808

  info@marwea.com

+420 606 78 808

Koho potkáte

Spoluprací s MARWEA získáte přístup k týmu odborníků, kteří se starají o vaši přítomnost na sociálních sítích, takže se můžete soustředit na své hlavní obchodní aktivity.

Markéta Jílková

Marketing Strategist, Owner

Ivana Krochotová

Project Manager

Daniela Kůsová

PPC, Google Ads Specialist

Jakub Jenčo

Meta Ads Specialist

Simona Jašíková

Social Media Specialist

Barbora Tatarová

Marketing Specialist

Veronika Juštová

Marketing Specialist

Ondřej Hink

Copywriter, SEO specialist

Veronika Stryalová

Social Media Specialist

Jak vypadá spolupráce s MARWEA?

 

 

01
Vytyčíme si cíle

Už jste se setkali s naší Markét? Pokud ano a zároveň jste se rozhodli v navázání spolupráce, čekají vás první kroky na naší společné marketingové cestě. Musíme si jasně vytyčit a pojmenovat cíle, kterých chceme dosáhnout.

02
Provedeme vstupní analýzu

Jak vypadá typický zákazník? Kdo jsou vaši konkurenti? Jak vypadá váš web a jaké možnosti úprav jsou realistické? To je několik otázek na které si odpovídáme v dalším kroku naší spolupráce. Díky nim budeme moci uvařit ten správný marketingový mix, který je u každého produktu/firmy/instituce odlišný.

03
Připravíme analýzu klíčových slov

Abychom věděli, na jaká klíčová slova lze cílit, potřebujeme znát hledanosti. Připravíme proto komplexní analýzu klíčových slov, od které se budeme moci dále odrazit při úpravách nebo tvorbě nového obsahu. Budeme vám prezentovat data, nápady, návrhy, provedení a zajímá nás i vaše zpětná vazba, kterou rádi zapracujeme v jakékoliv fázi spolupráce.

O4
Připravíme on-page SEO aktivity

Upravit stávající web nebo vytunit novou webovou prezentaci je základ. Potenciální návštěvníci by měli přicházet na 100% připravené weby. K tomu neodmyslitelně patří úprava podstránek, textací, kategorií a tvorba nového obsahu. 

O4
Připravíme off-page SEO aktivity

Máme-li pořešený stávající web, zapracujeme na jeho kvalitě a pozicích ve vyhledávačích. Připravíme publikační plán pro články a odkazy, které nám pomohou v lepším umístění. Realizaci plánu si bereme na starost, vy můžete sledovat posun v návštěvnosti a lepších pozicích na relevantních klíčových slovech.

O5
Upravujeme a optimalizujeme

Prvotní nastavení není vždy konečné. Abychom vám zajistili nejlepší výsledky, reagujeme na aktivity vašich konkurentů, upravujeme technické popisky a sledujeme, co nejlépe osloví vaši cílovou skupinu, aby uskutečnila tzv. konverze.

O6
Vyhodnocujeme

Nastavením máme hotovo? Nikoliv! Nesmí chybět data, která jsou důležitá pro vyhodnocení stanovených cílů a taktéž sloužící jako potenciální podklad pro budoucí aktivity. Vše rozebereme do posledního detailu. Profesionálně a transparentně!

Pomocí marketingu obohacujeme
svět o nové vědomosti a zážitky

Jsme tým, který přichází s inovativními nápady a promyšlenou marketingovou strategií v tu pravou chvíli. Také proto jsme tajnou zbraní vašeho marketingu!