Služby

Copywriting

V MARWEA rozumíme, že dobrý text má moc nejen informovat, ale i inspirovat a přesvědčit. Vytvářet obsah, který skutečně rezonuje s cílovým publikem a zároveň splňuje komerční cíle, vyžaduje nejen kreativitu, ale i analytické schopnosti a hluboké porozumění marketingovým principům. Jsme tady, abychom vám tuto zátěž z ramen vzali a převedli vaše ideje do slov, která osloví, zapůsobí a prodají.

Texty s důrazem na zákazníka a SEO

Každý text, který pro vás v MARWEA vytvoříme, bude výsledek spolupráce mezi našimi copywritery, SEO specialisty a marketéry. Ať už se rozhodnete pro nový obsah webových stránek, blogové příspěvky, PR články nebo e-booky, můžete se spolehnout, že výsledkem bude kvalitní a originální obsah.

Při tvorbě každého textu dbáme na to, aby byl optimalizován pro vyhledávače a zároveň byl atraktivní a přitažlivý pro vaše potenciální zákazníky. Díky tomu dosáhneme, že vaše obsahy nejen zaujmou, ale také budou efektivně přispívat k vyšší návštěvnosti a lepšímu umístění ve vyhledávačích.

Z vašich myšlenek vytvoříme oslnivé texty

Naše mise je jasná: transformovat vaše myšlenky a koncepty do textové podoby, která živě komunikuje hodnoty vaší značky a srozumitelně vypráví váš příběh. Naše texty jsou pečlivě šité na míru vašim potřebám a jsou navrženy tak, aby oslovily právě ty zákazníky, kteří pro vás mají největší hodnotu. Rádi vám ukážeme, jak může správně pojatá tvorba textového obsahu stát se tajnou zbraní vašeho marketingového arzenálu.

Pokud hledáte partnera, který váš obsahový marketing posune na novou úroveň, dejte nám šanci ukázat, co pro vás můžeme udělat. V MARWEA se těšíme na příležitost pracovat s vámi na vytváření textů, které nejen informují a přesvědčují, ale především prodávají.

Co o našem copywritingu říkají klienti?

#spravasocialnichsiti

Jsme velmi spokojeni s profesionálním a iniciativním přístupem při tvorbě a realizaci jednotlivých kampaní, výhodou je znalost univerzitního prostředí ČVUT, velká flexibilita, samostatnost a znalost legislativy. Vyhovuje nám kreativní přístup a grafické zpracování jednotlivých příspěvků.

Eva Kokešová

Referát propagace Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze

#emailmarketing

Kde ostatní končí Markéta a její tým začínají. S MARWEA naše společnost spolupracuje již delší dobu a musím konstatovat, že jako jediná firma splňuje naše náročné požadavky. Jsou to profesionálové v oboru a jejich široký záběr zkušeností a kontaktů nám dává jistotu, že naše marketingová strategie funguje, tak jak má. Zároveň přinášejí nové podněty a pohled pro naše strategie na všech kanálech, které využíváme. S Markétou a jejím týmem jsme realizovali velmi náročnou automatizaci a sérii emailů pro naše publikace, které měly skvělé výsledky. Zejména pak ebook Jak investují dolaroví milionáři měl úspěch zejména kvůli MARWEA. Osoba Markéty Jílkové mě přesvědčila pro svoji lidskost a naladění na stejnou komunikační vlnu jakou máme v Sušánka & partneři. Na Markétu a její lidi nedám dopustit a všem vřele doporučuji profesionální služby celého týmu.

Jan Sušánka

Majitel Privátní investiční poradce Sušánka & partneři s.r.o.

Jsme marketingová agentura
s kreativními a bystrými řešeními. Kontaktujte nás a zjistěte, jak vám můžeme pomoci.

info@marwea.com

+420 606 780 808

  info@marwea.com

+420 606 78 808

Koho potkáte

Spoluprací s MARWEA získáte přístup k týmu odborníků, kteří se starají o vaši přítomnost na sociálních sítích, takže se můžete soustředit na své hlavní obchodní aktivity.

Markéta Jílková

Marketing Strategist, Owner

Ivana Krochotová

Project Manager

Ondřej Hink

Copywriter, SEO specialist

Iveta Piknová

Copywriter

Jak vypadá spolupráce s MARWEA?

01
Vytyčíme si cíle

Už jste se setkali s naší Markét? Pokud ano a zároveň jste se rozhodli v navázání spolupráce, čekají vás první kroky na naší společné marketingové cestě. Musíme si jasně vytyčit a pojmenovat cíle, kterých chceme na cestě za kvalitními texty dosáhnout.

02
Provedeme vstupní analýzu

Jak vypadá typický zákazník? Kde lze hledat novou cílovou skupinu nebo předefinovat stávající? Jak vypadá vaše současná prezentace a podle čeho zvolíme tone of voice? To je několik otázek na které si odpovídáme v dalším kroku naší spolupráce. Díky nim budeme moci uvařit ten správný marketingový mix, který je u každého produktu/firmy/instituce odlišný.

03
Navnímáme vaše hodnoty

Aby texty vypadaly skutečně autenticky, je potřeba se spojit s vašimi hodnotami a vnímáním problémů. Projdeme si veškeré dostupné materiály a sjednotíme styl komunikace tak, aby textace byla kompaktní, uvěřitelná a klientům vždy přinášela nějakou přidanou hodnotu.

O4
Vytvoříme a schválíme si jednotlivé textace

Je čas na copywriting! Podle zadání a povahy textů vám budeme prezentovat nápady, návrhy, způsob provedení a zajímá nás i vaše zpětná vazba, kterou rádi zapracujeme v jakékoliv fázi spolupráce.

O5
Textaci na web či blog nahrajeme a editujeme

Vytvořením poutavých textů to nekončí. Výstupy se kromě nahrání editují, nastavují se správné úrovně nadpisu, zvýraznění, prolinkování kategorií nebo klíčových slov. Texty musejí navazovat a zapadat do struktury webu jako puzzle.

O6
Zpětná vazba

Máme textace nasazeny a články publikovány? Výborně. Rádi si poslechneme, zda vše proběhlo podle vašich představ a doporučíme, co dále. Chcete řešit například optimalizaci svého webu pro vyhledávače? Pokračovat v pravidelných příspěvcích na blogu? Práce s textem, který posouvá váš web dále nikdy nekončí.

Pomocí marketingu obohacujeme
svět o nové vědomosti a zážitky

Jsme tým, který přichází s inovativními nápady a promyšlenou marketingovou strategií v tu pravou chvíli. Také proto jsme tajnou zbraní vašeho marketingu!