Chcete mít termíny pod kontrolou? Naplánujte si rok s B2B kalendářem

Kdy je ten nejlepší čas začít řešit podzimní kampaň, novou sales brožuru, revizi webových stránek nebo vánoční dárky pro partnery? Nechávat vše na poslední chvíli se nevyplácí. Často totiž utratíte více peněz a nedostanete takovou kvalitu, na jakou jste zvyklí. Ať už podnikáte samostatně, nebo vlastníte úspěšnou společnost, určitě víte, že důležité události je potřeba plánovat minimálně půl roku dopředu.

Neztrácejte přehled o důležitých marketingových příležitostech a termínech. Naplánujte si vše v klidu a s předstihem. Buďte letos o krok napřed.

Online B2B kalendář od MARWEA

Vzorový B2B kalendář od MARWEA je navržen tak, abyste nikdy nezmeškali žádnou příležitost pro růst a rozvoj vašeho podnikání. Kalendář jsme přizpůsobili speciálním potřebám podnikatelů, malých a středních firem. Kombinuje praktické plánovací nástroje s unikátními marketingovými tipy a termíny, které vám pomohou zůstat o krok napřed. 

Stáhněte si vašeho nového společníka v plánování a optimalizaci marketingových aktivit pro celý rok.

Co v B2B kalendáři najdete?

Klíčové termíny pro plánování:

 • kampaní
 • náborů
 • revize webu
 • marketingové strategie
 • e-mailingové kampaně
 • e-booku
 • vánočních dárků pro partnery
 • tisku vánočních přání a PF
 • newsletterů

Mezinárodní a významné dny jako MDŽ, Světový den inovací, Mezinárodní den účetních, Movember a další

  Maximalizujte svůj marketingový potenciál s unikátním plánovačem pro podnikatele a střední firmy. Od tipů na významné dny až po klíčové termíny pro vaše projekty – vše na jednom místě.

  B2B kalendář

  Co s B2B kalendářem akcí a aktivit získáte?

  Komplexní přehled významných dnů a marketingových příležitostí pro celý rok, abyste mohli lépe plánovat a reagovat.

  Připomenutí klíčových termínů pro tiskoviny, spuštění kampaní, aktualizace webu a mnoho dalšího, což zjednodušuje správu vašich projektů.

  Měsíční tipy a rady od odborníků z naší marketingové agentury MARWEA, které vám pomohou vylepšit vaše marketingové strategie a zefektivnit komunikaci.

  Snadno použitelný formát Google kalendáře, který umožňuje flexibilní plánování podle vašich potřeb.

  S B2B kalendářem od MARWEA získáte nejen přehled o důležitých datech a termínech, ale také cenné insighty, jak tyto příležitosti maximálně využít pro růst vašeho podnikání. Už žádné zmeškané příležitosti nebo stres a panika při plánování na poslední chvíli. Připravte se na úspěšný rok se skvěle plánovanými aktivitami díky B2B kalendáři.

  Jak náš vzorový B2B kalendář vypadá?

  12 měsíců

  48 úkolů, tipů a připomínek

  B2B kalendář
  B2B kalendář
  Na každý měsíc v roce B2B kalendář přináší specifické tipy, termíny pro přípravu a návrhy kampaní, abyste byli vždy připraveni a věděli, jak využít každou sezónu a významný den na maximum.

  S B2B kalendářem vám už nic neuteče. Stáhněte si zdarma náš B2B kalendář nabitý cennými radami, tipy a úkoly a staňte se mistrem v plánování!

  Registrujte se níže prostřednictvím formuláře a získejte náš B2B kalendář.

  Chci vzorový B2B kalendář akcí a aktivit pro rok 2024 zdarma

  B2B kalendář