Mluvte a bavte se. Nechce si vyrobit vzdělávací hry na míru

Kdy naposledy jste se někoho zeptali, na co je nejvíc pyšný? Co si musel sám vybojovat nebo co pro něj znamená život?

Málokdo dnes umí vést kvalitní konverzaci. Rozhovory často klouzají po povrchu a postrádají skutečnou hodnotu. Chcete to změnit? Chcete prohloubit vztahy mezi kolegy ve firmě, potěšit zákazníky a současně ukázat obchodním partnerům, že vám na nich záleží? 

Pomozte jim růst. Vzdělávejte je a bavte zároveň. Vše zvládnete s unikátním systémem rozvojových karet ASPINTOA, s nimiž můžete hrát spoustu her. Karty otevírají smysluplné konverzace. My jsme si je oblíbili a věříme, že nadchnou i vás!

Přizpůsobte si karty podle sebe a získejte vlastní teambuildingovou hru nebo neotřelý dárek pro obchodní partnery!

Jak ASPINTOA karty využijete?

Vzdělávejte se v týmu

Karty a hry ASPINTOA vám pomohou s výukou cizího jazyka nebo poslouží k prohloubení vztahů v týmu. Okořeňte s nimi pracovní porady nebo firemní teambuilding.

Hry s výrazy z vašeho oboru

Prohloubení důvěry v týmu

Propojení lidí s firmou

Potěšte obchodní partnery

Darujte zákazníkům nebo partnerům originální dárek s vaším logem. Co nového se o vaší firmě dozví?

Hry s logem vaší firmy a ve firemních barvách

Vzdělávání zákazníků a partnerů

 Budování loajality ke značce

Originální dárkový předmět

Stále uvažujete nad neokoukanými dárkovými předměty nebo vánočními dárky pro klienty? S ASPINTOA hrami už nemusíte!

Vytváření povědomí o značce

 Originální zábava

 Odliší vás od konkurence

Vyberte si své karty

Rozvíjejte své dovednosti se třemi druhy karet, s nimiž se můžete pustit do nespočtu her!

Zajistíme, aby všechny karty byly upraveny vám a vaší firmě na míru.

Karty ponesou vaše firemní barvy a logo.

Společně vymyslíme vhodná témata, otázky a slova.

Konečný dojem podtrhnou vaše osobní nebo firemní fotografie.

Wordeso

Hrajte si se slovy

Potrénujte slovní zásobu! Wordeso máte vždy po ruce. Vyberte slova z vašeho oboru, vložte je do vět a bavte se! Díky kontextu si slova lépe zapamatujete a porozumíte jejich významu. Wordeso oceníte na teambuildingu, konferenci, v týmu i při samostudiu. Je to skvělý způsob, jak vzdělávat zákazníky ve vaší odbornosti. 

Dialogis

Trénujte konverzaci

Slovní zásoba je důležitá, mluvení je ale důležitější. A proto je tady Dialogis! Oboustranné karty vás naučí mluvit jistě a sebevědomě. Jsou naprostým unikátem, který propojuje potřeby podnikatelů, manažerů a majitelů firem, zajímavá témata a inovaci. Vezměte konverzaci do svých rukou! Trénujte pokládání otázek a odpovídání. Žádná otázka vás už nepřekvapí. Témata můžeme přizpůsobit vašemu typu podnikání.

Grammax

Věděli jste, že…?

Chcete, aby se vaši kolegové, blízcí nebo obchodní partneři dozvěděli něco víc o vaší firmě a vašem podnikání? Věnujte jim Grammax plný kvízových otázek! Každá karta obsahuje dvě otázky s dvěma odpověďmi, z nichž jedna je správná. Tyto karty jsou skvělým způsobem, jak představit a přiblížit vaše podnikání ostatním. Záleží jen na vás, jaké zajímavosti, čísla, statistiky nebo vize budete chtít sdílet. Pomůžeme vám vymyslet otázky tak, aby si hru s kartami Grammax užil každý.

Infinity

Vyprávějte

Spojením slov INFINITE a POSSIBILITY vznikl název INFITY, který přináší nekonečné možnosti vaší představivosti, kreativitě a myšlení. Karty, na kterých můžete mít vlastní fotografie, ať už z vašeho života, nebo ze zákulisí vašeho podnikání, vám pomohou vytvářet příběhy. Vzpomínejte na svou minulost, aktivně mluvte o své přítomnosti a představte si, kde chcete být v budoucnosti.

Naučte se mluvit o sobě a aktivně naslouchat druhým. Chcete probrat historky z teambuildingů, ukázat něco ze svého oboru nebo rozproudit diskuzi o společných tématech? Infity je tu pro vás!

Kdo je ASPINTOA?

ASPINTOA je prvním vydavatelstvím bez učebnic. Chce změnit způsob, jakým se učíme. Zaměřuje se na nové a inovativní formáty výuky.

Jaké má ASPINTOA hodnoty? Společnost klade důraz na individualitu, kreativitu, spolupráci a inovaci ve vzdělávání.

Podle autorky ASPINTOA metody Šárky Králíčkové spolu lidé méně a méně komunikují. Proto vytvořila systém, který spojuje všechny generace.

Co s ASPINTOA kartami získáte?

Komunikace jako základ

Naučit se komunikovat a spolupracovat je jedna z klíčových dovedností. Karty vhodnými otázkami, inspirativními obrázky a tématy rozvíjejí konverzace a myšlení. Nejen na povrchu, ale i do hloubky.

Globální inspirace

Transformujte své myšlení i komunikaci díky tréninkovým kartám, které spojují lidi. ASPINTOA metoda vás připraví na úspěšný a smysluplný život v globalizovaném světě.

Růst firem

To nejdůležitější, co máte, jsou vaši lidé. Poznejte je ještě lépe. Prozkoumejte novou metodu, která posílí tým a zlepší vaše obchodní výsledky.

Karty ASPINTOA se přizpůsobí vašim potřebám

S Infity můžete vyprávět příběhy, u Wordesa si procvičíte slovní zásobu, s Dialogis se poznáte u večeře do hloubky. Kdy naposledy jste se zeptali svých blízkých na to, jaké tři nejdůležitější věci je dělají šťastnými?

Nechte se vtáhnout do hry, naučte se něco nového a ovládněte umění konverzace. S kartami ASPINTOA můžete stmelit kolektiv, potěšit věrné zákazníky a zefektivnit spolupráci. Nebo si je můžete užít jen tak ve volném čase s blízkými.

CHCETE VLASTNÍ ASPINTOA KARTY?
Napište nám a získejte nezávaznou nabídku.

Markéta Jílková
Marketing Strategist, Owner
marketa.jilkova@marwea.com
+420 606 780 808