Vyznejte se v novém rozhraní Google Analytics 4 (GA4)

Představte si, že jste řidič, který celou dobu řídil auto s manuální převodovkou a nyní přecházíte na automatickou. Má to své výhody – je to pohodlnější, méně namáhavé a v určitých situacích efektivnější. Ale musíte se naučit, jak systém funguje, kde jsou nová tlačítka a jak se auto chová při jízdě.

Google Analytics jsou podobné. Je to jiný způsob, jak sledovat a analyzovat vaše data, ale s trochou praxe se také stanete zručným řidičem.

Seminář Úvod do GA4 pro podnikatele

Universal Analytics, na které spoléhá mnoho podnikatelů, brzy skončí. GA4 přichází s novými funkcemi a rozhraním, ale také s novými výzvami. Jak se rychle seznámit a efektivně přecházet na nový systém bez ztráty dat a s minimem stresu?

Tohle školení je přesně pro vás!

11. července od 18:00

živě online

záznam zdarma

Připojte se k nám na bezplatné živé vysílání, kde vám představíme nové rozhraní GA4 a naučíme vás, jak nastavit jednoduché konverze. Budeme se také zabývat důležitostí měření a sledování výsledků prostřednictvím dashboardu.

S přechodem na GA4 se může zdát, že máte před sebou hromadu nových funkcí, které je třeba pochopit. Cítíte se ponecháni na holičkách a ztrácíte důležité informace o svých zákaznících…

Máme pro vás řešení!

V MARWEA jsme pro vás připravili bezplatný online seminář, který vás provede novým rozhraním GA4. Žádné další zkoumání spletitých návodů nebo zdlouhavé hledání na fórech: na živém vysílání se naučíte, jak si poradit s GA4 rychle a efektivně.

 • Pochopíte nové rozhraní a jeho funkce: GA4 je jiný než jeho předchůdce. My vám pomůžeme pochopit jeho jednotlivé součásti a poznáte hlavní rozdíly oproti předchozí verzi Google Analytics (GA UA).
 • Získáte ucelený pohled na důležitost měření: Měření a sledování konverzí jsou klíčové pro úspěch vašeho podnikání. Využijte dashboard přizpůsobený na míru vašim specifickým potřebám a cílům. Ukážeme vám, jak na to.
 • Ušetříte čas a energii: Nemusíte trávit hodiny hledáním informací. Vše, co potřebujete vědět, najdete na našem semináři.

Co se v Google Analytics od 1. července 2023 změnilo?

 

 • Google Analytics postupně ukončuje službu Universal Analytics. Od 1. července 2023 přestaly standardní služby Universal Analytics zpracovávat data.
 • Od března 2023 Google automaticky vytváří služby v GA4 pro uživatele, kteří ještě nevytvořili službu v GA4 ani se neodhlásili.
 • Po 1. červenci 2023 budete mít ještě nejméně dalších šest měsíců přístup ke dříve zaznamenaným údajům v Universal Analytics. Google důrazně doporučuje, abyste si během tohoto období svá historická data exportovali.
 • Pokud jste službu vytvořili před 14. říjnem 2020, pravděpodobně používáte Universal Analytics. Pokud jste službu vytvořili po tomto datu, pravděpodobně už používáte Google Analytics 4.

  Proč se na seminář registrovat

  • Řešíte těžkosti s přechodem na nové rozhraní Google Analytics 4.
  • Stává se vám, že se ztrácíte v novém rozhraní GA4.
  • Chcete se rychle a efektivně přizpůsobit změnám v Google Analytics.
  • Potřebujete nastavit jednoduché konverze v GA4 a cítíte se nejistí.
  • Chcete pochopit, jak nejlépe využít nové funkce GA4 pro maximalizaci vašeho digitálního marketingového úsilí.

  Obsah semináře

  • Stručný souhrn o ukončení GA UA a přechod na rozhraní GA4.
  • Přehled nového rozhraní Google Analytics 4 a jeho rozdíly oproti GA UA.
  • Konverze a jejich důležitost v digitálním marketingu.
  • Význam měření a sledování výsledků prostřednictvím dashboardu.
  • Přechod na složitější konverze – stručné seznámení a prezentace placené služby pro nastavení a správu Google Analytics.
  • Otázky a odpovědi.

  Kdo vás seminářem provede

  Daniela Kůsová

  Daniela je PPC specialistka se zkušenostmi z velkých agentur. V MARWEA stojí za každou kampaní ve vyhledávání. Nastavuje brandové i výkonnostní reklamy, využívá dynamické formáty, vyzná se ve strategii YouTube. Když má volnou chvíli, cvičí jógu nebo upravuje svou zahrádku.

  MARWEA Agency

  V MARWEA pomáháme podnikatelům a firmám v různých sektorech vytvářet a realizovat efektivní marketingové strategie, aby mohli růst, dosáhnout svých cílů a ušetřit čas pro to, co umí nejlépe.

  Jsme certifikovaný Google Partner.

  Neztrácejte čas a energii zbytečným hledáním.
  Přidejte se k nám!

  Potřebujeme jen váš e-mail, abychom vám mohli poslat odkaz.

  Vyplňte náš registrační formulář a pak se jen těšte na inspirativní hodinu plnou praktických rad a tipů, které vám pomohou zvládnout přechod na GA4 a využít jeho plný potenciál pro rozvoj vašeho byznysu. Prostor bude i na otázky.