Služby

Online strategie

Aby vaše veškeré marketingové aktivity dávaly smysl, je potřeba jim dát správnou formu a směr, kterého se mohou dlouhodobě držet. Stejně tak je důležité volit vhodné komunikační kanály a prostředky, které rozhodně nejsou pro všechny značky stejné a nemusí být tedy na první pohled zřejmé, kudy byste se měli vydat. Komplexní online marketingová strategie je proto důležitým dokumentem, který nesmí chybět v žádném businessu!

Strategie promyšlené
od A do Z

Pomůžeme vám vytyčit realistické cíle, které posunou nejen vaši marketingovou činnost, ale především obchod, podpoří branding a nastaví optimální směr celé firmy či instituce v dlouhodobém horizontu. Získáte dokonalý přehled, časový plán a formáty pomáhající vašemu růstu v online světě.

Promyšlené od A do Z

Pomůžeme vám vytyčit realistické cíle, které posunou nejen vaši marketingovou činnost, ale především obchod, podpoří branding a nastaví optimální směr celé firmy či instituce v dlouhodobém horizontu. Získáte dokonalý přehled, časový plán a formáty pomáhající vašemu růstu v online světě.

Co o naší online strategii říkají klienti?

#onlinestrategie

Vážím si týmu MARWEA, protože se k nám chová jako zkušený a rovnocenný partner a nikoliv jako submisivní dodavatel, který vyhoví každému nesmyslnému přání zákazníka. Díky Markétě přesně rozumím naší roli, aby naše spolupráce byla úspěšná. MARWEA dodala plán, kde dokázali vizualizovat naší komerční budoucnost velmi srozumitelně a důsledně nás provádí jejím naplňováním. Jasná struktura, nastavení priorit, návrhy a plány postavené na datech, srozumitelné, představitelné, výchovné.
Nesnaží se být chytřejší, dokud nedostanou potřebné vstupy.

František Schneider

Majitel SCH – EKONOM, s.r.o.

#onlinestrategie

Vážím si týmu MARWEA, protože se k nám chová jako zkušený a rovnocenný partner a nikoliv jako submisivní dodavatel, který vyhoví každému nesmyslnému přání zákazníka. Díky Markétě přesně rozumím naší roli, aby naše spolupráce byla úspěšná. MARWEA dodala plán, kde dokázali vizualizovat naší komerční budoucnost velmi srozumitelně a důsledně nás provádí jejím naplňováním. Jasná struktura, nastavení priorit, návrhy a plány postavené na datech, srozumitelné, představitelné, výchovné. Nesnaží se být chytřejší, dokud nedostanou potřebné vstupy.

František Schneider

Majitel SCH – EKONOM, s.r.o.

Jsme marketingová agentura
s kreativními a bystrými řešeními. Ozvěte se nám.

info@marwea.com

+420 606 780 808

  info@marwea.com

+420 606 78 808

Koho potkáte

Spoluprací s MARWEA získáte přístup k týmu odborníků, kteří se starají o vaši přítomnost na sociálních sítích, takže se můžete soustředit na své hlavní obchodní aktivity.

Markéta Jílková

Marketing Strategist, Owner

Ivana Krochotová

Project Manager

Daniela Kůsová

PPC, Google Ads Specialist

Jakub Jenčo

Meta Ads Specialist

Simona Jašíková

Social Media Specialist

Barbora Tatarová

Marketing Specialist

Veronika Juštová

Marketing Specialist

Ondřej Hink

Copywriter, SEO specialist

Veronika Stryalová

Social Media Specialist

Jak vypadá spolupráce s MARWEA?

01
Vytyčíme si cíle

Už jste se setkali s naší Markét? Pokud ano a zároveň jste se rozhodli v navázání spolupráce, čekají vás první kroky na naší společné marketingové cestě. Musíme si jasně vytyčit a pojmenovat cíle, kterých chceme dosáhnout.

02
Provedeme vstupní analýzu

Jak vypadá typický zákazník? Kde lze hledat novou cílovou skupinu nebo předefinovat stávající? Jaká data můžete poskytnout z dřívějších aktivit a co najdeme při analýze konkurence? To je několik otázek na které si odpovídáme v dalším kroku naší spolupráce. Díky nim budeme moci uvařit ten správný marketingový mix, který je u každého produktu/firmy/instituce odlišný.

03
Představíme vám marketingovou strategii

Vše máme připravené, ale samozřejmě poslední slovo máte vždy vy! Budeme vám prezentovat data, nápady, návrhy, provedení, budget a zajímá nás i vaše zpětná vazba, kterou rádi zapracujeme v jakékoliv fázi spolupráce.

O4
Vytvoříme či nastavíme vaše reklamní profily

Nové reklamní profily nebo účty na sociálních sítích vám pomůžeme založit nebo zkontrolujeme, zda je vše připraveno pro samotnou tvorbu. Plná funkčnost právě těchto nástrojů je alfou a omegou úspěchu.

O5
Upravujeme a optimalizujeme kampaně

Prvotní nastavení rozhodně není konečné. Abychom vám zajistili nejlepší výsledky, na kampaních průběžně pracujeme, upravujeme a sledujeme, co nejlépe osloví vaši cílovou skupinu, aby uskutečnila tzv. konverze.

O6
Vyhodnocujeme

Nastavením máme hotovo? Nikoliv! Nesmí chybět data, která jsou důležitá pro vyhodnocení stanovených cílů a taktéž sloužící jako potenciální podklad pro budoucí aktivity. Vše rozebereme do posledního detailu. Profesionálně a transparentně!

Pomocí marketingu obohacujeme
svět o nové vědomosti a zážitky

Jsme tým, který přichází s inovativními nápady a promyšlenou marketingovou strategií v tu pravou chvíli. Také proto jsme tajnou zbraní vašeho marketingu!