Služby

Online marketingová strategie

Vaše marketingové aktivity potřebují jasný směr a strukturu, aby byly účinné a smysluplné. Je klíčové vybírat správné komunikační kanály a nástroje, které nejsou univerzální pro všechny značky. Právě zde vstupuje do hry naše komplexní online marketingová strategie – nezbytný nástroj pro úspěch vašeho podnikání.

Komplexní strategický přístup od A do Z

Nabídneme vám pomoc při stanovení realistických cílů, které povznášejí nejen vaši marketingovou strategii, ale celkově posilují obchodní výsledky, podporují vaši značku a určují optimální směrování pro vaši firmu nebo instituci na dlouhodobé bázi. Pomůžeme vám posunout nejen váš marketing, ale především obchod, podpoříme branding a nastavíme optimální směr celé firmy či instituce v dlouhodobém horizontu.

Získejte jasný přehled, podrobný časový plán a strategické formáty, které jsou klíčem k vašemu růstu v digitálním prostředí. Získejte plán, který vám umožní cíleně a efektivně investovat do marketingu a růst.

Komplexní strategický přístup od A do Z

Nabídneme vám pomoc při stanovení realistických cílů, které povznášejí nejen vaši marketingovou strategii, ale celkově posilují obchodní výsledky, podporují vaši značku a určují optimální směrování pro vaši firmu nebo instituci na dlouhodobé bázi. Pomůžeme vám posunout nejen váš marketing, ale především obchod, podpoříme branding a nastavíme optimální směr celé firmy či instituce v dlouhodobém horizontu. 

Získejte jasný přehled, podrobný časový plán a strategické formáty, které jsou klíčem k vašemu růstu v digitálním prostředí.

Zpětná vazba klientů na naše online strategii

#onlinestrategie

Vážím si týmu MARWEA, protože se k nám chová jako zkušený a rovnocenný partner a nikoliv jako submisivní dodavatel, který vyhoví každému nesmyslnému přání zákazníka. Díky Markétě přesně rozumím naší roli, aby naše spolupráce byla úspěšná. MARWEA dodala plán, kde dokázali vizualizovat naší komerční budoucnost velmi srozumitelně a důsledně nás provádí jejím naplňováním. Jasná struktura, nastavení priorit, návrhy a plány postavené na datech, srozumitelné, představitelné, výchovné. Nesnaží se být chytřejší, dokud nedostanou potřebné vstupy.

Ing. František Schneider, Majitel SCH – EKONOM, s.r.o.

#onlinestrategie

Vážím si týmu MARWEA, protože se k nám chová jako zkušený a rovnocenný partner a nikoliv jako submisivní dodavatel, který vyhoví každému nesmyslnému přání zákazníka. Díky Markétě přesně rozumím naší roli, aby naše spolupráce byla úspěšná. MARWEA dodala plán, kde dokázali vizualizovat naší komerční budoucnost velmi srozumitelně a důsledně nás provádí jejím naplňováním. Jasná struktura, nastavení priorit, návrhy a plány postavené na datech, srozumitelné, představitelné, výchovné. Nesnaží se být chytřejší, dokud nedostanou potřebné vstupy.“

Ing. František Schneider

Majitel SCH – EKONOM, s.r.o.

Jsme marketingová agentura
s kreativními a bystrými řešeními. Kontaktujte nás a zjistěte, jak vám můžeme pomoci.

info@marwea.com

+420 606 780 808

  info@marwea.com

+420 606 78 808

Váš tým pro online marketing

Spolupracujte s MARWEA a získejte podporu od expertů na online marketingové strategie, kteří optimalizují vaši prezentaci v digitálním světě. Díky tomu se můžete plně soustředit na rozvoj svého podnikání.

Markéta Jílková

Marketing Strategist, Owner

Ivana Krochotová

Project Manager

Daniela Kůsová

PPC, Google Ads Specialist

Jakub Jenčo

PPC, Social Media Ads Specialist

Barbora Tatarová

Marketing Specialist

Ondřej Hink

Copywriter, SEO specialist

Průběh spolupráce s MARWEA

01
Úvodní setkání

Na prvním setkání zjistíme vaše potřeby, projdeme a schválíme nabídku, podepíšeme smlouvu a závazek o nezveřejňování informací (NDA).

02
Stanovení cílů

Po úvodním setkání a zahájení spolupráce si společně vytyčíme a pojmenujeme konkrétní cíle, kterých chceme ve vašem marketingu dosáhnout.

03
Vstupní analýza

Prověříme, kdo je váš typický zákazník, identifikujeme možnosti pro oslovování nových cílových skupin nebo přepracování stávajících. Analyzujeme data z vašich předchozích aktivit a konkurence. Tyto informace nám umožní přizpůsobit marketingový mix specifický pro vaši značku a cíle.

04
Spolupracujeme a učíme se od vás

Prohloubíme naše porozumění vašemu podnikání prostřednictvím strategických workshopů (6 hodin) nebo pravidelných týdenních schůzek (1 hodina během 6 měsíců), kde diskutujeme o vaší marketingové strategii a jejím nejlepším nastavení.

O5
Prezentace marketingové strategie

Všechno je připraveno k finální prezentaci. Budeme vám představovat vaši marketingovou a komunikační strategii, data, nápady, návrhy na provedení strategie a rozpočet. Zároveň se těšíme na vaši zpětnou vazbu.

O6Implementace strategie

Následně vám rádi pomůžeme s implementací marketingové strategie, abyste mohli efektivně zavést nové postupy a začít vidět výsledky.

Pomocí marketingu obohacujeme
svět o nové vědomosti a zážitky

Zajímá vás, jak můžeme vašemu podnikání pomoci s online marketingem? Rezervujte si s námi nezávaznou schůzku! Povíme vám více o našich službách, probereme vaše potřeby a společně zjistíme, jak můžeme podpořit růst vašeho podnikání. Klikněte na Rezervovat schůzku a vyberte si čas, který vám nejlépe vyhovuje. Těšíme se na setkání s vámi!