Blog

Píšeme o on-line marketingu

Zajímají vás tipy a  rady od zkušených marketérů, naše realizované projekty nebo chcete být informováni o všem novém, co se šustne v marketingovém oboru? Potom jste tu správně! Na našem blogu se těmto tématům budeme pravidelně věnovat. Přečtěte si nás poslední článek!

Jak vybrat podcastové studio

Jak vybrat podcastové studio

Podcast sem, podcast tam. Kdo v dnešní době nenatáčí nějaký podcast, jako by ani nebyl. Pokud ale chcete oslovit co nejvíce posluchačů, kteří se k vám budou pravidelně vracet, měli byste si dát záležet na kvalitě vašich výstupů. Nahrávání doma s amatérskou technikou s sebou nese řadu úskalí. S námi ale můžete zažít atmosféru profesionálního podcastového studia.

číst více
Proč by měla být marketingová strategie tvořena individuálně?

Proč by měla být marketingová strategie tvořena individuálně?

Marketingová strategie je klíčovým a řídicím dokumentem úspěchu pro kohokoliv, kdo to s marketingovými aktivitami myslí vážně a chce své finance vynakládat maximálně efektivně. Hned na samotném začátku marketingové cesty však číhá nebezpečí v podobě pokušení hledat „osvědčenou“, přenositelnou, a tedy univerzální strategii, která by šla opětovně použít. Proč ale přemýšlet výhradně nad individuální strategií?

číst více
Jak na reklamu na Googlu?

Jak na reklamu na Googlu?

Reklama ve vyhledávání, obsahová reklama, video reklama nebo discovery kampaň. Pokud chcete co nejlepší výsledky, zvýšit prodeje a zasáhnout nové zákazníky, měli byste se zamyslet nad tím, jaká reklama se nejvíc hodí pro vaše produkty či služby. V našem článku najdete kompletní přehled všech druhů reklamy na Googlu.

číst více
Jaké marketingové nástroje používáme?

Jaké marketingové nástroje používáme?

Interní komunikace v prostředí Slacku, sdílené úložiště s podklady a výstupy nebo pravidelné schůzky na Google Meet jsou nepřekvapivou základní esencí komunikace prakticky v každé agentuře. Jaké další nástroje ale využíváme na denní bázi ke kreativním marketingovým výstupům a komunikaci s klienty? Dnes přinášíme několik tipů, které se nám v každodenním provozu MARWEA osvědčily.

číst více
Jak na výběr marketingové agentury?

Jak na výběr marketingové agentury?

Nebaví vás marketing a nevyznáte se v reklamních nástrojích? Nebo nejste spokojení se současným dodavatelem a chcete změnu? Výběr marketingové agentury může mít zásadní vliv na úspěch vašeho podnikání. Vsaďte na dlouhodobou marketingovou strategii, pozitivní reference a vzájemnou chemii.

číst více
Jak na Facebook Business Manager

Jak na Facebook Business Manager

Abyste naplno využili potenciál sociálních médií, musíte mít ve svém arzenálu nástroje, které vám umožní efektivně spravovat nejen vaše sítě, ale i online kampaně. S Facebook Business Managerem máte vše na jednom místě. Předejte přístupy našim odborníkům a dosáhněte v online prostoru maximálního úspěchu.

číst více