Blog

Píšeme o on-line marketingu

Zajímají vás tipy a  rady od zkušených marketérů, naše realizované projekty nebo chcete být informováni o všem novém, co se šustne v marketingovém oboru? Potom jste tu správně! Na našem blogu se těmto tématům budeme pravidelně věnovat. Přečtěte si nás poslední článek!

SWOT analýza v marketingu

SWOT analýza v marketingu

Určitě jste o ní již slyšeli. V mnoha oblastech podnikání představuje neodmyslitelnou součást strategického rozhodování a ani v marketingu to není jinak. SWOT analýza představuje jedinečný a efektivní nástroj, který pomáhá firmám identifikovat celkem 4 důležité oblasti pro jejich rozvoj – silné stránky, slabiny, příležitosti a hrozby. Právě tato systematická analýza je klíčovým prvkem umožňujícím marketingovým profesionálům a podnikům lépe porozumět jejich pozici na trhu a přijímat informovaná rozhodnutí.

read more
Kreativní vouchery

Kreativní vouchery

Proč by právě malé a střední podniky měly nyní zbystřit? Velké společnosti a korporáty totiž se světem marketingu již dávno spolupracují, využívají jeho nástroje a komunikační strategie, případně mají i svá interní marketingová oddělení. Mnozí malí a střední podnikatelé však stále váhají, zda si takovou investici mohou dovolit nebo cítí, že se v problematice dostatečně neorientují.

read more
Kdy je čas na tvorbu nového webu?

Kdy je čas na tvorbu nového webu?

S rozvojem online a marketingových aktivit vzrůstají očekávání webových návštěvníků, a tím pádem se dynamicky mění také požadavky na webové stránky. Starší weby, které zanedbávají inovace a a nepodnikají kroky ke zdokonalení designu či uživatelské přívětivosti, čelí riziku ztráty relevance z pohledu vyhledávačů a tedy i návštěvnosti, o kterou jde u jakékoliv webové prezentace především.

read more
Jak vybrat podcastové studio

Jak vybrat podcastové studio

Podcast sem, podcast tam. Kdo v dnešní době nenatáčí nějaký podcast, jako by ani nebyl. Pokud ale chcete oslovit co nejvíce posluchačů, kteří se k vám budou pravidelně vracet, měli byste si dát záležet na kvalitě vašich výstupů. Nahrávání doma s amatérskou technikou s sebou nese řadu úskalí. S námi ale můžete zažít atmosféru profesionálního podcastového studia.

read more
Proč by měla být marketingová strategie tvořena individuálně?

Proč by měla být marketingová strategie tvořena individuálně?

Marketingová strategie je klíčovým a řídicím dokumentem úspěchu pro kohokoliv, kdo to s marketingovými aktivitami myslí vážně a chce své finance vynakládat maximálně efektivně. Hned na samotném začátku marketingové cesty však číhá nebezpečí v podobě pokušení hledat „osvědčenou“, přenositelnou, a tedy univerzální strategii, která by šla opětovně použít. Proč ale přemýšlet výhradně nad individuální strategií?

read more
Jak na reklamu na Googlu?

Jak na reklamu na Googlu?

Reklama ve vyhledávání, obsahová reklama, video reklama nebo discovery kampaň. Pokud chcete co nejlepší výsledky, zvýšit prodeje a zasáhnout nové zákazníky, měli byste se zamyslet nad tím, jaká reklama se nejvíc hodí pro vaše produkty či služby. V našem článku najdete kompletní přehled všech druhů reklamy na Googlu.

read more