Jsme tajná zbraň vašeho marketingu

V MARWEA Agency propojujeme know-how a moderní nástroje online marketingu. Díky této kombinaci vytváříme jedinečné marketingové kampaně, které našim klientům přináší nové zákazníky, zisk a v neposlední řadě pomáhají posílit jejich značku
a za ní stojící příběh.

Jsme tajná zbraň vašeho marketingu

V MARWEA Agency propojujeme know-how a moderní nástroje online marketingu. Díky této kombinaci vytváříme jedinečné marketingové kampaně, které přináší našim klientům nové zákazníky, zisk a v neposlední řadě pomáhají k posílení samotné značky a příběhu za ní stojícím.

Čemu se věnujeme

We will be happy to help you orientate yourself in the types of advertising and the possibilities of communication marketing channels.
What can we offer you at MARWEA?

STRATEGIE

Online Strategy

Aby vaše aktivity v online marketingu dávaly smysl, je potřeba jim dát formu a směr, kterého se mohou dlouhodobě držet. We will help you set realistic goals that will advance not only your marketing activities, but above all business, support branding and set the optimal direction of the entire company or institution in the long term.

Sprava socialnich siti

Social media management

Formáty, textace a samozřejmě i placenou propagaci máme v malíčku. Příspěvky vymyslíme, připravíme a publikujeme v maximálním souladu s cíli vašeho podnikání. Tedy přesně tak, aby vaši sledující nejen interagovali na samotných sítích, ale také prováděli chtěné konverze například na vašem webu.

Email marketing

E-mail marketing

Naše e-mailingové kampaně vám pomohou vytvořit segmentované publikum, na které budete moci přesně cílit a zaujmete ho svou nabídkou. Není nám cizí ani mailingová automatizace a díky sledování trendů můžeme zaručit vždy efektivní výstupy.

PPC reklama

PPC advertising

Naše dlouholeté znalosti a desítky realizovaných kampaní v prostředí Facebook Business Manageru, Skliku nebo Google Ads využijeme pro maximalizaci zisku i u vašeho podnikání. Přivedeme vám na web zákazníky, kteří nakoupí, a kampaně budeme neustále optimalizovat pro maximalizaci jejich ziskovosti, ale také pro dosažení minimální ceny za proklik.

copywriting

Copywriting

V MARWEA jsme připraveni vám podat pomocnou ruku nejen při tvorbě článků, PR aktivit nebo textů na sociální sítě, od kterých se vaši fanoušci nebudou moci odtrhnout. Pomůžeme rovněž s textací nového webu, hledáním vhodných klíčových slov a texty tvoříme vždy podle SEO zásad, aby byly líbivé pro zákazníky i internetové vyhledávače.

foto video

Online content creation

Zaujměte profesionálními fotografiemi vašich prostor, produktů nebo nechte zákazníka nakouknout ještě dále díky propagačnímu videu, které rozpohybuje každou značku. PWe can help you create an audiobook or podcast, from defining topics to recording in a professional studio to editing the created content. 

Ať už jste společnost, nebo instituce, která potřebuje online marketing ukočírovat nebo s ním teprve začíná, náš tým vám pomůže nastavit jasnou vizi vaší propagace.

Vážím si týmu MARWEA, protože se k nám chová jako zkušený a rovnocenný partner a nikoliv jako submisivní dodavatel, který vyhoví každému nesmyslnému přání zákazníka. Díky Markétě přesně rozumím naší roli, aby naše spolupráce byla úspěšná. MARWEA dodala plán, kde dokázali vizualizovat naší komerční budoucnost velmi srozumitelně a důsledně nás provádí jejím naplňováním.

 • Jasná struktura
 • Nastavení priorit
 • Návrhy a plány postavené na datech
 • Srozumitelné
 • Představitelné
 • Výchovné

Nesnaží se být chytřejší, dokud nedostanou potřebné vstupy.

František Schneider
Majitel SCH – EKONOM, s.r.o.

#onlinestrategie

Občas se stává, že přes stromy nevidíme les, potřebujeme nutně získat odstup a dodat kreativní náhled na celou věc. O to se naprosto spolehlivě postarala Markéta z agentury MARWEA. Velmi rychle se zorientovala v celé problematice, pomohla nám rozvinou počáteční myšlenku do celé promyšlené strategie a komunikace směrem k našemu zákazníkovi. Oceňuji především její otevřený lidský přístup a komunikaci. Po dlouhých letech špatných zkušeností s různými agenturami to byl skvělý kreativní zážitek, kdy jsem se těšila na každé naše setkání, co zase Markéta a její tým z agentury MARWEA vymyslí. Proto tuto spolupráci vřele doporučuji. Rozhodně nebyla poslední.

Edita Dostálová
CEO Redbit s.r.o. pečující o projekty Vyfakturuj.cz a SimpleShop.

#onlinestrategie

Spolupráci s MARWEA vřele doporučujeme. Agentura přistupuje k práci zodpovědně. Dokáže nabídnout služby na míru klienta a přizpůsobit se novým podmínkám. Zároveň oceňujeme profesionální, ale velmi lidské a přátelské, vystupování při jednání.

Iva Peláková
Vedoucí Kariérního centra ČVUT v Praze

#tvorbaonlineobsahu

Spolupráce s Markétou, Simonou a lidmi z MARWEA pro nás znamenala značné zjednodušení a zesystematizování práce, agentura také konstantně přináší nové nápady a sleduje trendy a změny v komunikaci na sociálních sítích. Domluva je flexibilní a agilní, pro přípravu i reporting používáme aplikaci, díky které máme jasný přehled, co jsme již publikovali a co nás čeká. Jakékoli změny jsou otázkou minut.

Alena Novakova
Tisková mluvčí, PR a komunikace, CIIRC ČVUT v Praze

#spravasocialnichsiti

Jsme velmi spokojeni s profesionálním a iniciativním přístupem při tvorbě a realizaci jednotlivých kampaní. Výhodou je znalost univerzitního prostředí ČVUT, velká flexibilita, samostatnost a znalost legislativy. Vyhovuje nám kreativní přístup a grafické zpracování jednotlivých příspěvků.

Eva Kokesova
Referát propagace Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze

#spravasocialnichsiti

Holky z MARWEA se nám starají o PPC reklamy a baví mě jejich zápal a snaha vše posouvat k co nejlepším výsledkům. Přitom dokáží myslet i s přesahem, dávat rady a tipy na vylepšení, které se dotýkají PPC nepřímo. Jsme s jejich spoluprací velmi spokojeni.

Petr Jarkovský
Majitel Reservanto, s.r.o.

#ppcreklama

Kde ostatní končí Markéta a její tým začínají. S MARWEA naše společnost spolupracuje již delší dobu a musím konstatovat, že jako jediná firma splňuje naše náročné požadavky. Jsou to profesionálové v oboru a jejich široký záběr zkušeností a kontaktů nám dává jistotu, že naše marketingová strategie funguje, tak jak má. Zároveň přinášejí nové podněty a pohled pro naše strategie na všech kanálech, které využíváme. S Markétou a jejím týmem jsme realizovali velmi náročnou automatizaci a sérii emailů pro naše publikace, které měly skvělé výsledky. Zejména pak ebook Jak investují dolaroví  milionáři měl úspěch zejména kvůli MARWEA. Osoba Markéty Jílkové mě přesvědčila pro svoji lidskost a naladění na stejnou komunikační vlnu jakou máme v Sušánka & partneři. Na Markétu a její lidi nedám dopustit a všem vřele doporučuji profesionální služby celého týmu.

Jan Sušánka, EFP
Privátní investiční poradce Sušánka & partneři s.r.o.

#emailmarketing

logo_CIIRC_cb
logo_FBMI_cb
logo_FBMI_cb
SCB-Logo-wide
logo_playwisely
sch group e.png
vyfakturuj_medium
Dellpoint

Who is MARWEA

We are a team that comes up with innovative ideas and a well-thought-out marketing strategy at the right moment. That is why we are also your marketing's secret weapon! But time is an important commodity in practically all fields, including ours... That's why we shortened the tight, but rather long phrase "MARKETING WEApon" to a shorter and more sonorous one - MARWEA.

Mision of MARWEA is to create a space where marketers and clients will develop, inspire each other and create content together that will enrich the world with new knowledge and experiences.

We do our work discreetly, independently, but with maximum focus on results for the client, which we share transparently. To do this, we use a combination of analytical and creative skills.

 • You can rely on us.
 • We do our work discreetly and independent
 • We combine analytical and creative skills.
 • We don't mind traditional procedures, but we boldly try also new ideas.
 • We find out how things can be done differently and more efficiently.
Pomocí marketingu obohacujeme svět o nové vědomosti a zážitky.

inspiration / collaboration / creativity / creation / respect / trust

Společně komunikujeme, sdílíme a pomáháme si. Fungujeme plně remote. Filozofií MARWEA je: „Pracuj, kdy chceš, odkud chceš, ale
s maximální odpovědností ke klientům a týmu.“
 Pravidelně se potkáváme na online hovorech a sem tam offline. 

We perceive each client not as a business, but as personal commitment. Uvědomujeme si, že kdokoliv nás osloví, vkládá veškerou důvěru a také nemalé prostředky do činností a výstupů marketingových aktivit a očekává kvalitativně hodnotné a profesionální výstupy. 

Těchto hodnot se v MARWEA držíme a společně se vzájemným respektem we build long-term partnerships, která jsou maximálně transparentní s jasně vytyčenými představami o spolupráci a výsledcích, které mají přinést.

  inspiration / collaboration / creativity / creation / respect / trust